19. kolo SK ZD Pojbuky - FC Chýnov "B" 1:2

27.05.2014 09:03

26.5.2014

19. mistrovské utkání: 25.5.2014 od 14:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - FC Chýnov "B" 1:2 (1:1)
B: 13. Buřič - 40. Macháček, 74. Čihák
Rozhodčí: Bartůněk
Pachta - Papež, Rathouský, Šenigl, Dvořáček - Grof, Mikšík, Buřič, Filip (57. Volf J.) - Křepelka M. , Zich

Za dnešní zápas nemohu nic jiného, než všechny naše aktéry na hřišti chválit. Chýnov přijel v elitní sestavě (na hřišti se objevil dokonce samotný Messi:)), která by mohla v pohodě hrát vyrovnanou partii s mužstvy o 2 třídy výše. Bohužel právě v tuto chvíli, kdy potřebujeme body máme velmi těžké rozlosování. Od začátku bylo vidět, že jsme na tom fotbalově hůře, nicméně vše jsme doháněli bojovností a maximálním nasazením. Chýnov výborně kombinoval a nenechával nás čuchnout k balónu. Odpověděli jsme však nejlepším způsobem, nenechali se otrávit. Právě proto i z toho mála co jsme si vytvořili jsme vsítili první gól a dál pokračovali ve vysokém nasazení. Soupeř do poločasu srovnal, ale to nás přesto nijak nezlomilo. Hlavně obranná fáze fungovala na jedničku a i přes zjevný chýnovský tlak se nedostával k vyloženým šancím. Nátlak dál pokračoval, ale vzhledem k ubývajícím silám již nebyl tak intenzivní. Logicky jsme byli unavení také my, takže při našem zisku balónu nezbývali síly k přílišné kombinační symfonii. Často jsme se raději míče rychle zbavili, než abychom riskovali lacinou ztrátu. I přes minimum vytvořených šancí jsme získali díky penaltě možnost rozhodnout výsledek. Bohužel jsme opět selhali a jak už to bývá po chvilkové ztrátě koncentrace jsme okamžitě inkasovali. Do konce zápasu byla již hra rozháraná a neuspořádaná, takže se vše spíše dohrávalo. Fyzicky jsme již na zvrat neměli. Přesto musím všechny kluk pochválit za odhodlání a myslím, že každý hráč cítí fyzické následky ještě dnes. Doufám že vybojujeme body hned příští zápas na hřišti Olympu.