15. kolo Olympie Měšice - SK ZD POJBUKY 3:0

30.04.2019 15:10

30.4.2019

15. mistrovské utkání: 27.4.2019 od 14:45 hřiště Viktoria Tábor
Olympie Měšice - SK ZD POJBUKY 3:0(2:0)
B: 8. Zvonař, 11. Votava, 64. Novák
Rozhodčí: Přikryl
Novotný II  - Papež, Melichar ml., Dvořáček (17. Melichar st.) - Másílko, Mikšík - Šedivý, Bouška, Zich  - Křepelka M., Grof

Další zápas nás čekal nebezpečný soupeř z Měsic. Sice se nehrálo na nevyhovujícím tamním hřišti, ale na Táborské Viktorce, kde bohužel také nebyl terén v dobrém stavu. Navíc po spršce byl každý dotek s balónem nevyzpytatelný. Měšičtí se na nás dobře připravili, napadali, ale zároveň hráli v kompaktním bloku, ze kterého umě vyráželi do protiútoků, a činili nám obrovské problémy. Hned zkraje zápasu vsítili 2 góly a my jsme se protrpěli celým prvním poločasem. I když náznaky úspěšného rozvinutí útoky byly, často končili ztrátou po několika dotecích a to byla voda na mlýn domácích. Navíc hráli s větším nasazením a jen někteří z nás byli schopni udržet krok. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe. Více jsme drželi balón a byli schopni prokombinovat se až k vápnu. Několik šancí a pološancí však skončilo neúspěchem. Měšičtí z mála vsítili 3. gól a zápas se víceméně dohrával. Faktem je že tempo opadlo, protože kvapík z prvního poločasu ubral hodně sil. Zápas se nám nevydařil, musíme rychle zapomenout.