17. kolo OLYMP Tábor - SK ZD Pojbuky 1:0

17. mistrovské utkání: 11.5.2013 od 17:00h Stadion Míru Tábor
B:17.Chramosta
Rozhodčí: Smažík
Diváci: 20
Grof - Filip, Rathouský, Jíša, Šenigl - Papež, Mikšík (69. Novotný), Buřič, Šedivý - Křepelka M., Zich

Čekala nás těžká prověrka, se soupeřem, kterému jsme měli ukázat svoje momentální kvality. Hřiště bylo v dobrém stavu, ale po vydatném dešti a jemně střižené ploše bylo potřeba udržet balón na zemi. Odskok míče byl velmi nevyzpytatelný a občas oběma protivníkům nepříjemně zavařil. Ze začátku zápasu se hra odehrávala především na půlce hřiště, oba mančafty se vyrovnávaly momentálním podmínkám. Po patnácti minutách však dokázali domácí využít dobré individuální schopnosti svých fotbalistů a po hezké akci otevřeli skóre. Náš tým však rozhodně nebyl horším na hřišti. Bylo očividné že jsme domácí přehrávali a dokonce si vytvářeli i šance. Nutno podotknout že stoprocentní. Myslím, že kdyby první poločas skončil za stavu 5:1, nikdo by se nedivil. Bohužel skutečnost byla zcela jiná. Začátek druhého poločasu pokračoval v podobném duchu, vytvářeli jsme si šance, ale ne a ne se prosadit. Domácí zvolili taktiku kouskování a zdržování hry. Tím že nebylo hřiště jasně ohraničeno, časté odkopy přihrávaly domácím cenné vteřinky k udržení těsného vedení. Zároveň náš tým postupně ztrácel svoje tempo, až se hra našeho týmu téměř vytratila. Konečný výsledek je krutý a soupeř uznal naše kvality. Troufám si tvrdit, že protivník utrpěl vítězství. Dnešní prohra rozhodně mrzela víc, než ta s Makovem, a všichni hráči odjížděli domu s velkým zklamáním. Týmová hra, ale byla na výborné úrovni a trenéři nemohli mančaftu nic vytknout.