18. kolo SK ZD POJBUKY - Sokol Vlkov 6:0

21.05.2019 15:13

21.5.2019

18. mistrovské utkání: 18.5.2019 od 16:30 hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY  - Sokol Vlkov 6:0(3:0)
B: 2.,41.,64. M. Křepelka, 18. Novotný II z pen., 61. Rathouský, 70. Mikšík
Rozhodčí: Mraček
Novotný II  - Papež, Melichar, Grof - Másílko, Novotný I (81. Melichar st.) - Šedivý, Bouška, Mikšík  - Křepelka M. (76. Kříž), Rathouský

Domácí zápas s Vlkovem jsme se konečně sešli v dostatečném počtu. Hřiště i povedené počasí slibovalo příjemnou podívanou. A bylo se na co koukat. Po pěkných kombinacích zkraje utkání jsme vstřelili v poklidu první gól, což nás po nevyrovnaných výkonech povzbudilo. Nebláznili jsme, ale spíše vyčkávali co protivník vymyslí. Hráli jsme v kompaktním bloku, takže jakákoliv snaha hostů o postupnou kombinaci často končila našim vybojovaným míčem. Po pár dotecích chodily parádní míče za obranu což činilo protivníkovi značné problémy. Přidali jsme další 2. góly a první poločas skončil jasným vedením. To je vždycky zrádné, snažili jsme hecováním předejít uspokojení. To se vyplatilo a druhý jsme navázali. I když jsme chvílemi přenechávali iniciativu hostům, téměř nic si nevytvořili a byli jsme stále nebezpeční. Hostům se nedařilo zachytávat naše protiútoky a v silné desetiminutovce se třepotala síť za zády gólmana vlkovských hned třikrát. Nutno dodat že další množství vyložených šancí zůstalo nevyužito. Do konce zápasu tempo sice o něco opadlo, ale pořád si diváci přisli na své. Pěkná výhra, bojovnost, součinnost všech řad a efektivita byla na naší straně. Pokud budeme hrát takto týmově, nemusíme se v dalších zápasech obávat neúspěchu.