19. Mistrovské utkání: 31.5.2009 od 16:00h hriste Pojbuky
Rozhodcí: Mracek
ZK: 1:4
Diváci:50
Pachta - Volf F., Kurka, Melichar( 46. Makovec R.), Makovec P. - Ríha, Miksík, Zich, Sedivý - Krepelka M.(75. Krepelka V.), Procházka

O výsledku utkání se rozhodlo jiz v první puli. Domácí zacali pekne zostra. Jiz ve 3. minute mohli jit do vedení, ale Sedivý se nedohodl s Volfem. V 5. minute chybelo Volfove voleji malo aby skoncil v brance. V 8. minute byl u lajny faulován aktivní Volf a kopal se trestný kop. Ten rozehrál M. Krepelka na Rihu, ten mu míc vrátil a M. Krepelka vrátil míc po zemi pred branku, kde míc netrefil Sedivý, ale do branky do poslal Miksík - 1:0! V 11. minute se domácí radovali podruhé kdyz se strelou na vzalenejsí tyc prosadil Procházka - 2:0! Ve 14. minute hosté snizili, kdy se po centru ze strany prosadil hlavou hostující utocník - 2:1! V 16. minute se pokousel prosadit M. Krepelka, ale ztroskotal na obranci hostu. V 21. minute vystihl M. Krepelka rozehrávku hostu, ale jeho tvrdou strelu brankar vyrazil. V 27. minute poslal Riha míc do behu M. Krepelkovi, ten se zbavil obránce a zkusene poslal míc na vzdalenejsí tyc - 3:1! V 32. minute se ritil sám na branku M. Krepelka, ale míc se predkopl a brankar mu míc sebral. V 34. minute predvedl krásnou individuální akci Zich. Na lajne se zbavil 2 protihrácu, poté i brankare a uz pro nej nebyl problém poslat míc do prázdné branky - 4:1! V 37. minute dostal Miksík prihrávku od Sedivého a poslal míc na branku. Jeho strela prosla brankari pod telem a skoncila v brance - 5:1! V 42. minute se krásne uvolnil Zich zbavil se u lajny 3 protihrácu, ale jeho strelu brankar hostí vytáhl. V 44. minute zahrával M. Krepelka rohový kop, na jeho centr si nabehl P. Makovec, ale jeho hlavicka sla jen tesne vedle. Do kabin se slo za stavu 5:1! V 2. puli domácí polevili a hosté toho dokázali vyuzit. V 52. minute se jim podarilo snizit - 5:2!. Hosté byli lepsím týmem, ale jejich snazení koncilo na velkém vapne. V 63. minute se dostal do vápna M. Krepelka zbavil se obránce a prihrál Procházkovi, který posal míc do site. Ten ale neplatil jelikoz byl Procházka v ofsajdu. V 68. minute trefil hostující hrác tycku domácí branky. V 72. minute dostal do hlavy loktem M. Krepelka a musel být vystrídan. Konec utkání se uz jen dohrával. V 89. minute hosté jeste vstrelili branku strelou z 20 m - 5:3! Rozhodcí nastavil 3 minuty a poté zapas ukoncil. Domácí tak mohli slavit 3 dulezité body.