23.3.2013 SK ZD Pojbuky - TJ Nová Cerekev

25.03.2013 12:53

25.3.2013

4. přípravné utkání: 23.3.2013 od 18:00h hřiště UMT Pelhřimov
SK ZD POJBUKY - TJ Nová Cerekev  5:1(3:1)
B:5. M. Křepelka, 13. Černý, 19., 86. Šedivý, 77. Zich
Rozhodčí: Praveček
Pachta - Papež, Rathouský, Grof, Šenigl - Novotný, Mikšík, Buřič, Šedivý - Křepelka M., Černý
Střídal: Zich

Konec přípravné fáze se blíží a další zápas nám napověděl, že se vydáváme správnou cestou. Podmínky pro fotbal byly víceméně ideální, až na teplotu, která byla hluboko pod bodem mrazu. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a od začátku jsme diktovali tempo hry. Prokazovali jsme vysokou kvalitu na balónu a klidně řešili všechny krizové situace. Hra měla velký spád, čemuž napomohlo, že jsme se snažili o časté zrychlení kombinace kolmými balóny. Naši křídelní hráči se dostávali do neustálých sólových úniků, které jsme dokázali zužitkovat v gólový efekt. Druhý poločas jsme začali tak, ja skončil první. Již jsme se sice nedostávali tak často do gólových situací, nicméně hra na balónu se z naší strany ještě zkvalitnila. Kdybychom změřili % držení balónu určitě by nám vyšlo velmi zajímavé číslo v náš prospěch. Bylo vidět, že hráči získali sebevědomí. Kombinací a schopností manévrovat s míčem pod tlakem jsme se umě dostávali ze zapeklitých situací. Zápas skončil naší vysokou výhru. Dnešním pozitivem byla skvělá týmová součinnost a vysoká kvalita našich hráčů na balónu. Dále je potřeba vypíchnout zlepšenou střelbu a naší efektivitu ve vápně soupeře. Myslím, že i když byli diváci promrzlý až na kost,   musela je alespoň zahřát dnešní fotbalová podívaná.