4. kolo SK ZD Pojbuky - Sokol Planá nad Lužnicí "B" 2:1

18.09.2017 11:27

18.9.2017

4. mistrovské utkání: 17.9.2017 od 15:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - Sokol Planá nad Lužnicí "B"  2:1(1:0)
B: 15. Novotný II z pen., 48. Grof - 80. Přibyl
Rozhodčí: Slaba

Novotný II - Papež, Zich, Melichar, Zamrzla - Šedivý (89. Rathouský), Mikšík, Novotný I, Grof - Křepelka M. (63.Másílko), Bočan (87. Filip)

V domácím zápase jsme věřili, že navážeme na dobré výkony. Planá je fotbalový tým, který nám vyhovuje. Zkraje zápasu jsme postavili kompaktní obranný blok okolo půlící čáry a hosté na tento val často naráželi. To nám dalo možnost podnikat rychlé brejky. Každá akce "smrděla" ovšem často nebyla zakončena kvalitní předfinální fází. Nakonec však jeden z průniků znamenal faul ve vápně a s přehledem proměněnou penaltu. Do konce poločasu byl viděn téměř totožný obrázek hry. My jsme trpělivě vyčkávali, hosté zlobili především individuálními kvalitami útočných hráčů. Druhý poločas jsme šlápli do plynu a odměnou nám byl brzký druhý gól. Ten na dlouhou dobou určil ráz zápasu. I když protivník zlobil a dostával se do nebezpečných situací, my jsme počítali šance, které jsme spalovali s pravidelnou přesností. Postupem času uvadala naše chuť navýšit skóre a Planá dala kontaktní gól. To nás nahlodalo, ale povzbudili jsme se a s vypětím posledních sil náskok udrželi. Kvalitní fotbal určitě diváky potěšil. Nám však udělal radost především týmový výkon, který se každý zápas zvedá. Již jsme schopni hrát nejen dobrý fotbal, ale zvládnout utkání takticky a vybojovat cenné body.